Ви тут: Головна Статті Устаткування індикаціі

Наші реквізити:
 61202, м.Харків, 
вул. Цілиноградська, 22/39

tech
Тел. 050-327-66-86

Відділ продажів: 
Тел. / факс 057 - 715-30-80 
Тел. 050-400-32-59

Технічний відділ:
Тел. 057-715-30-80

Бухгалтерія:
Тел. 057-715-30-80
Тел. 050-302-18-60

Монтажне управління:
Тел. 095-081-21-39

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Устаткування індикації центрів тривожних сповіщень «АІ-Грифон» - пожежна безпека в дії

Давно не секрет, що в області пожежної безпеки України взяла орієнтир на забезпечення норм пожежної безпеки європейського рівня. 1 травня 2011р. набув чинності новий стандарт ДСТУ-П CLC / TS 50136-4:2010, яким встановлюються вимоги до пристроїв індикації центрів прийому тривожних сповіщень, а по простому - пожежних пультів централізованого спостереження (ППЦН).

Даний стандарт встановлює жорсткі вимоги як до програмного забезпечення пультового обладнання, так і до апаратної частини. Звичайний комп'ютер з простим джерелом безперебійного живлення (а такі найчастіше використовуються для пультів пожежного спостереження) не витримують випробувань, передбачених даним стандартом. Фахівцям нашої компанії довелося шукати варіант конструкції обладнання індикації, який задовольняв би вимогам стандарту і в той же час мав прийнятну для споживача ціну. Таке рішення було знайдено. У травні поточного року власники пультів пожежного спостереження на базі АСПТ «АІ-Грифон», а також організації, які отримують ліцензію на пожежне спостереження, зможуть придбати сертифіковане обладнання, що відповідає всім вимогам нового стандарту. Як і раніше вироблене пультове обладнання, пристрій індикації має модульну конструкцію і складається з трансивера центру прийому тривожних повідомлень, блоку прийому, обробки та індикації сповіщень (у виконанні «сервер» і «робоче місце оператора») і трансивера передачі тривожних повідомлень на більш високий рівень реагування (диспетчеру МНС). При цьому, для невеликих пультів (до 500 спостережуваних об'єктів) робоче місце оператора може бути організовано безпосередньо на сервері, таким чином скорочуючи витрати на придбання обладнання. Для великих пультів з модулів нашого виробництва можна побудувати систему для спостереження до 16 000 об'ектов.Прі цьому, для зручності оператора ми використовуємо повноформатні монітори (від 19 до 24 дюймів), робоче місце являє собою блок, зручно розміщується на робочому столі і забезпечений джерелом живлення , який забезпечує роботу системи при втраті основного харчування протягом близько 2 годин (що в 4 рази перевершує вимоги стандарту). Крім того, звукова система і необхідне мережеве обладнання інтегровані в одному блоці з обладнанням індикації. Це дозволяє не тільки компактно розмістити робоче місце оператора, але і не вимагає наявності додаткових проводів. При цьому, локальна мережа може бути організована використовуючи технологію WiFi, що зводить кількість проводів до мінімуму.

Shema_pozh_pult


Устаткування індикації застосовується в системах передавання тривожних сповіщень систем пожежної сигналізації та інших тривожних систем (наприклад, систем охоронної сигналізації, систем оповіщення громадської безпеки, систем управління контролю доступом, систем відеоспостереження, підключених до центру прийому тривожних сповіщень). Устаткування індикації призначене для: - формування та подання інформації про несправності системи передавання тривожних сповіщень; - прийому сповіщень від трансивера (трансиверів) системи передавання тривожних сповіщень та подання інформації про отримані извещениях; - обробки сповіщень; - активізації попереджуючим сигналізації; - реєстрації даних у відповідних журналах; - передачі сповіщень «Пожежа» диспетчеру МНС протоколі SOS Access по двох каналах передачі сповіщень без обробки оператором тривожного ізвещенія.Прі модульному побудові пультового обладнання, що випускається нашою фірмою, замовник сам вибирає якими каналами зв'язку (телефон, GSM, GPRS) і в якому кількості комплектувати пультове обладнання на первинному етапі і якими доукомплектовувати надалі. Телефонні модулі дозволяють приймати сповіщення від будь-якого ППКП, що підтримує протоколи 20 BPS (2300Гц, Data-1800Гц) 4/2 нерозширена формат, Contact-ID по SIA DC-05-1999.09, Ademco Express.GSM модулі дозволяють приймати сповіщення від будь-якого ППКП, підтримуючого протоколи «Грифон», Contact-ID по SIA DC-05-1999.09, Ademco Express. GPRS модулі дозволяють приймати сповіщення від ППКП виробництва ТОВ «Аргус - Інформ». Використання відкритих протоколів дає можливість не прив'язуватися тільки до об'єктового обладнання, що випускається нашою фірмою, але і підключати на ПЦС вже встановлене обладнання інших проізводітелей.Добавленіе будь-якого каналу передачі сповіщень зажадає від власника пульта мінімальних витрат. Модернізацію програмного забезпечення наша фірма, на відміну від інших виробників, виробляє безкоштовно. Нові версії програмного забезпечення регулярно розміщуються на нашому сайті www.ai-grifon.com.ua
Наша компанія займається розробкою і виробництвом пультового і об'єктового устаткування для охоронного і пожежного спостереження з 2003 року. На сьогодні працюють більше 120 пультів централізованого спостереження виробництва «Аргус Інформ» в усіх областях України. На фірмі діють сертифікати на систему управління якістю ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009. Вся лінійка виробленого обладнання сертифікована згідно діючих нормативних актів.


Brown Blue Orange