Ви тут: Головна Монтаж Квартира

kvartira1 Охоронна сигналізація для квартири.

Щомісяця у великих містах відбувається порядку 1000 квартирних крадіжок. Збиток від крадіжки в середньому становить $ 10000. Дякувати за такий невтішну статистику ми повинні багато в чому фінансова криза. Українці, втративши довіру до банків перемістили свої заощадження додому. Тим самим зробивши квартири ласим шматочком для злодіїв. Тому, охорона квартир сьогодні стає більш ніж актуальна, а встановлення охоронної сигналізації в квартирі невід'ємною процедурою в облаштуванні житла. Охорона квартир - один з напрямків нашої діяльності. Ми спеціалізуємося на установці охоронних систем, і готові Вам запропонувати охоронні системи квартир на Ваш смак і гаманець. Для того, щоб Ви могли прицінитися, ми вирішили категоризувати фактори, від яких залежить у скільки Вам обійдеться охорона квартири:

 

- Тип сигналізації. Найчастіше охоронна сигналізація квартир - це: звукова, з телефонним (проводовим) або GSM дзвоном, автономна або пультова квартирна сигналізація. Перший тип - автономна GSM-сигналізація. Дана охоронна система при вторгненні злодіїв, включить сирену (> 100dB)? оповіщаючи всіх навколо, а також сповістить Вас SMS. Коштувати дана охоронна сигналізація квартири "під ключ" буде від $ 300. Другий тип - пультова система - сигналізація з телефонним і / або GSM дзвоном - тип сигналізації, після спрацювання якої до Вашої оселі прибудуть співробітники державної або приватної служби охорони. У даному випадку встановлення сигналізації в квартирі - це тільки перший етап, Вам також буде необхідно щомісяця оплачувати послуги охоронної фірми. Вартість комплексного рішення починається від $ 250, щомісячна абонентська плата - від 100 грн.

 - Поверх, на якому знаходиться квартира. Залежно від поверху, охорона квартир відрізняється за вартістю. Наприклад, сигналізація в квартиру, яка розташована на 1м поверсі, може коштувати на 30% дорожче, ніж в аналогічну квартиру на 4-му. Пов'язано це з тим, що на 1-му поверсі охорона квартири передбачає забезпечення безпеки не тільки вхідних дверей, а також і вікон у всіх кімнатах. Тоді як для 4-го поверху в більшості випадків охорона квартир обмежується охороною вхідних дверей. Різне кількість обладнання - різні ціни.

 - Ступінь захищеності. Один і той же об'єкт, можна захистити в різному ступені, тому системи охорони квартир можуть оличан складністю і укомплектованість. Як приклад, квартира "А": 3-х кімнатна, на 1-му поверсі. Припустимо, Ви зберігаєте всі цінності в одній кімнаті. Майно в інших кімнатах цінності не представляє. Відповідно, охоронна сигналізація в квартиру встановлюється з метою контролювати вхідні двері і цінну кімнату. Другий приклад - квартира "Б": той же 1-й поверх, ті ж 3 кімнати. Але всі вони наповнені побутовою технікою. У даному випадку, охоронна сигналізація квартири повинна убезпечити всі кімнати з вікнами. При чому вікна захистити як від розбиття, так і від відкриття. Вартість обладнання в квартирі "Б", вартість роботи з його встановлення можуть досить сильно відрізнятися від обладнання в квартирі "А".

Вищеописані цифри - всього лише загальні, для прикладу. Для того, щоб дізнатися точно скільки коштуватиме встановлення сигналізації у Вашій квартирі, Вам достатньо зателефонувати нашим експертам за телефоном (057) -715-30-80. Ми вникнемо у Вашу задачу, і придумаємо максимально цікаве для Вас рішення. Ми запропонуємо різні за вартістю та "наповненості" варіанти системи охорони квартири, що дозволить Вам вибрати саме ту ціну і якість, яка підійде Вам.


Brown Blue Orange