Ви тут: Головна Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аргус-Інформ» було створено в 2003році. У той час на Україні вже бурхливо розвивалася діяльність недержавних охоронних підприємств, що надають в т.ч. послуги з пультової охорони об'єктів. Кожен керівник такої фірми з особливою педантичністю підходив до питання вибору пультового обладнання, тому що більшість виробляються і продаються в Україні пультів був розрахований на роботу з приймально-контрольними приладами певного виробника і при підключенні об'єкта, раніше обладнаного сигналізацією, виникала проблема заміни ППК, що вимагало від клієнта нести додаткові витрати. Крім того, назріла потреба в пультової обладнанні, приймаючим сповіщення по різних каналах зв'язку і працюючим з одним програмним забезпеченням. Не Було також і об'єктове обладнання, що дозволяє передавати інформацію по різних каналах зв'язку та контролювати їх працездатність.

Враховуючи потреби приватних охоронних підприємств (та й ДСО в тому числі, тому що в багатьох областях вже виникали проблеми з розміщенням обладнання на АТС) наша фірма приступила до розробки, а пізніше і до виробництва, пультового і об'єктового устаткування, що враховує недоліки існуючого на ринку, і яке змогло б бути більш привабливим за технічними характеристиками і ціновій політиці для споживача, дозволило б використовувати широкий спектр ППК різних виробників, забезпечило б контроль каналів зв'язку і надійність доставки тривожного сповіщення на ПЦС.

Для вирішення поставлених завдань в колектив були залучені поряд з молодими співробітниками фахівці, що мають достатній досвід у розробці та виробництві охоронного обладнання, його експлуатації та організації пультової охорони об'єктів. Спільними зусиллями було розроблено пультове і об'єктове устаткування, яке вперше було сертифіковано в січні 2004 року. У цьому ж році обладнання було вперше представлено на виставці «Безпека-2004», після чого продукція нашого підприємства щорічно виставляється на даній виставці. Крім того, наша продукція була представлена на багатьох інших профільних виставках в Україні і з країнах СНД, що дозволило познайомитися з нею більш широкому колу споживачів. В результаті наше обладнання успішно експлуатується в 21 області України в системі Державної служби охорони, приватними охоронними підприємствами, а також на пультах пожежного спостереження.

Але ми не стоїмо на місці і наступним кроком стало створення у 2009р. Торгового дому «Аргус-Безпека». Ця фірма займається просуванням на ринок України продукції, виробленої фірмою «Аргус-Інформ», а також електроніки для охоронної та пожежної сигналізації інших як вітчизняних так і зарубіжних торгових марок.


Brown Blue Orange