Ви тут: Головна Монтаж Відпустка

Billboard

Літо ... Прекрасна пора. І ось наближається відпустку. Ви їдете. Але завжди є щось, що не можна взяти з собою, а переживання за нього можуть зіпсувати будь прекрасний відпочинок. Це - ваша нерухомість. Адже в квартирі зроблений ремонт, варто куплений нещодавно телевізор та інша техніка ... Треба встановити охоронну сигналізацію - скажете ви. Правильно! Але встановлення охоронної сигналізації - справа не тільки клопітка, але і недешеве. Сьогодні є вихід. Ви можете взяти охоронну сигналізацію в оренду на час вашої відсутності.

Ми пропонуємо комплект охоронної сигналізації, який базується на приладі приймально-контрольному (ППК) «Грифон 03М» виробництва компанії «Аргус-Інформ» (виробник охоронного обладнання з 2003 року ) і бездротових датчиках виробництва ізраїльської компанії «Visionic» (заснована в 1973 р., спеціалізується на виробництві бездротових систем охорони і систем безпеки життєдіяльності). Таке рішення дозволяє поєднати в собі недорогу вартість, відповідність українським нормам, надійність і сервісну підтримку українського обладнання з відмінним дизайном, захищеними каналами зв'язку і завадостійкістю виробника датчиків з світовим ім'ям. Сигнал тривоги у пропонованому нашою компанією вирішенні передається на пульт централізованого спостереження (ПЦС) і через лічені хвилини на об'єкті буде група реагування, що складається з професійних охоронців.

ViewSonic

Деякі особливості застосовуваного устаткування. ППК «Грифон» використовують GSM (GPRS)-канали зв'язку. При цьому можуть використовуватися дві СІМ-карти різних операторів для підвищення надійності передачі інформації. Тестування каналів зв'язку здійснюється автоматично з інтервалом у кілька хвилин .. Постановка і зняття з охорони виконується з клавіатури або з мобільного телефону. Це означає, що на відміну від інших сигналізацій, де для таких дій використовують різні ключі типу iButton (Touch Memory, в простолюдді - «пігулка») ніхто крім вас не зможе зняти вашу квартиру з сигналізації, адже код не можна втратити. Все пропоноване обладнання має діючий сертифікат УкрСЕПРО для продукції охоронного призначення.

Сподіваємося, що різниця між пропонованої нами системою і заполонили ринок китайськими виробами очевидна.

Все що вам потрібно зробити - це зателефонувати нам. Досвідчені монтажники в найкоротші терміни (монтаж і пуско-налагодження системи можуть бути виконані буквально за півгодини - годину) встановлять необхідне обладнання, і ви зі спокійною душею відправляєтеся у відпустку. По приїзду, у зручний для вас час, наші фахівці демонтують обладнання, і ваша квартира не буде мати й сліду від установки охоронної сигналізації. А якщо ви захочете залишити сигналізацію і укласти договір на постійне спостереження на ПЦС - ваші вже сплачені гроші не пропадуть, а будуть зараховані як аванс за обладнання.
Охоронна сигналізація на час відпустки - це просто і недорого!

BANNER01_468x60


Brown Blue Orange