Ви тут: Головна Монтаж Пожежна сигналізація

 Монтаж пожежної сигналізації

Компанія « Аргус-Безпека» на підставі відповідної ліцензії МНС пропонує замкнений цикл послуг, який містить у собі:

 • проектування систем пожежної сигналізації;
 • узгодження з державними пожежними органами відповідної документації;
 • монтаж системи в строгій відповідності із проектною документацією;
 • здачу системи державному пожежному інспекторові з підписанням акту прийому до експлуатації.

Відповідно до законодавства України, усі об'єкти нежитлового фонду повинні бути обладнані системами пожежної сигналізації. На жаль, багато з людей усвідомлюють життєву необхідність пожежної сигналізації тільки після того, як відбулося непоправне – пожежа. Відповідальний хазяїн повинен вчитися на помилках інших, а ми Вам допоможемо уникнути таких помилок. Наша компанія, на підставі відповідної ліцензії МНС, пропонує повний комплекс послуг із забезпечення об'єктів системами пожежної сигналізації й оповіщення при пожежі.

Що дає установлення пожежної сигналізації й оповіщення?

 • можливість експлуатувати приміщення будівлі без порушення законодавства України;
 • своєчасне оповіщення про загоряння;
 • виїзд пожежної бригади при загорянні.

pozh1

Необхідні вимоги

Пожежна сигналізація - одна з деяких систем безпеки, в побудові якої від замовника мало що залежить. Обладнання об'єктів пожежною сигналізацією строго регламентується МНС України на законодавчому рівні.

Об'єкт не буде введений в експлуатацію, якщо він не обладнаний пожежною сигналізацією з відповідною документацією:

 • затверджений проект у МНС
 • акт пуско-налагодження встаткування
 • договір на технічне обслуговування
 • акт введення в експлуатацію

Устаткування сигналізації повинне мати сертифікат відповідності нормам ДержПожНагляду (ДПН), змонтоване згідно будівельних норм ДБН, а сама система сигналізації підключена на пульт централізованого спостереження МНС.

Монтаж пожежної сигналізації, розробку проекту, обслуговування можуть проводити тільки компанії, що мають ліцензію МНС на даний вид діяльності. Крім того, щорічно такі організації проходять перевірку на відповідність ліцензійним вимогам: інспекторами ДПН перевіряються об'єкти, які обладнала пожежною сигналізацією компанія, що перевіряється, якість їх технічного обслуговування, наявність усіх необхідних документів.

Вибір підрядника

Усе це, на перший погляд, здасться складним, але все, що потрібно від замовника з перерахованого - вибір надійного підрядника. Саме від досвіду й компетенції підрядної організації, її стабільності й вазі на ринку даних послуг залежить обсяг турбот і витрат, які несе замовник у ході проектування й монтажу, а потім і в процесі експлуатації пожежної сигналізації. Адже на плечі підрядника лягають усі перераховані вище турботи, а його помилки можуть принести чимало проблем і витрат замовникові.

Наша компанія більше 4-х років займається забезпеченням комерційних і житлових об'єктів системами пожежної сигналізації. За роки роботи в даній сфері безпеки нами накопичений великий досвід і налагоджено чітку взаємодію з державними органами пожежного нагляду. За роки експлуатації змонтовані нами системи пожежної сигналізації неодноразово вберігали майно наших замовників від виникаючих пожеж.

pozh2

Вартість

Впливати на вартість (вибирати тип устаткування і його кількість) замовник не має можливості. Зате підрядна організація, маючи досвід у проектуванні, може раціонально використовувати обладнання, не порушуючи норм, тим самим помітно знизити витрати замовника.

Слід розуміти, що кінцева сукупна вартість пожежної сигналізації залежить від безлічі факторів і характеристик об'єкта.

Як замовити

Точну ціну й професійну консультацію Ви можете одержати, оформивши заявку на безкоштовний виклик нашого інженера.

За результатами обстеження об'єкта буде складена комерційна пропозиція. Далі - укладання договору й виконання проектних і монтажних робіт. У підсумку Ви одержуєте якісну, готову до експлуатації систему пожежної сигналізації.

 


Brown Blue Orange