Ви тут: Головна Монтаж

Монтаж

 Електромонтажні роботи

Якісно й професійно виконані електромонтажні роботи є запорукою злагодженої й безаварійної роботи всіх систем (комп'ютерні мережі, протипожежні системи, відеоспостереження, охоронні системи контролю) і електричного встаткування, що забезпечують комфортні й безпечні умови життя й роботи.

Проектно-монтажна компанія « Аргус-Безпека» вже більш 4 років виконує електромонтажні роботи, електромонтаж внутрішнього й зовнішнього освітлення на будівельному ринку України. Компанія виконує електромонтажні роботи як на об'єктах індивідуального призначення, так і на об'єктах промислового, громадського, нежитлового будівництва, приміщеннях будь-якого типу: 

 • приватні будинки й заміські котеджі;
 • квартири;
 • котеджні містечки;
 • багатоповерхові будинки;
 • офісні приміщення;
 • торгові центри й бізнес-центри;
 • складські приміщення;
 • адміністративні й виробничі корпуси.

el mont1

 • Потрібне підключення електроприладів (лічильників, електрощитів, розеток)?
 • Потрібно провести повну або часткову заміну проводки в будинку або заміському котеджі?
 • Необхідно провести зовнішнє або внутрішнє освітлення?
 • Потрібно виконати комплексні електромонтажні роботи “ під ключ”, починаючи від розробки проекту й закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію?

Фахівці компанії « Аргус-Безпеку» якісно й в об'єктивно короткий термін виконають електромонтажні роботи

Виконання компанією електромонтажних робіт “ під ключ” містить у собі всебічний підхід:

 • виконання проектних робіт: одержання технічних умов, розробка проекту електропостачання, складання кошторису;
 • проведення електромонтажних робіт з урахуванням закупівлі необхідного обладнання;
 • проведення пусконалагоджувальних робіт;
 • подальше оперативно-технічне обслуговування електроустановок об'єкта.

el mont2

Найбільше часто затребуваними послугами є проведення електромонтажних робіт на нових споруджуваних об'єктах, у зв'язку із проведенням реконструкції, впровадженням енергозберігаючих технологій, або в режимі планових, ремонтних робіт, усунення несправностей електромережі.

Усі проектні й електромонтажні роботи виконуються на підставі державної ліцензії. Виконання електромонтажних робіт фахівцями ведеться відповідно до дотримання всіх норм і правил.

Як з юридичними, так і фізичними особами укладається договір на виконання електромонтажних робіт, який ще раз письмово підтверджує відповідальність, яку бере на себе проектно-монтажна компанія. Кошторис на електромонтажні роботи в обов'язковому порядку включається до складу договору, як додаток, прописуються терміни виконання робіт.

Вартість на проведення електромонтажних робіт залежить від складності й обсягу, тому розраховується індивідуально для кожного проекту.

el mont3

Колектив ТОВ « Аргус-Безпека» – проектувальники, інженери, електрики – з великою відповідальністю й індивідуальним підходом до кожного об'єкта виконує комплекс електромонтажних робіт, не порушуючи встановлені терміни здачі об'єктів. Ще одним фактором, що забезпечують високі показники якості виконання робіт, є використання професійного інструмента й сучасних, якісних комплектуючих матеріалів провідних виробників.

За період виконання електромонтажних робіт фахівці компанії неодноразово підтверджували свій високий професіоналізм, заробили й закріпили гарну репутацію, що підтверджують рекомендаційні відгуки наших клієнтів.

По виконаних роботах компанія проводить усі необхідні випробування й тестування.
Після завершення електромонтажних робіт, компанія « Аргус-Безпека» надає гарантію терміном 1 рік на всі виконані роботи.

 Виклик інженера

 

Монтаж і установлення систем контролю й управління доступом (СКД, СКУД)

skud1

Системи контролю й управління доступом (СКУД) використовуються для забезпечення контролю над санкціонованим доступом у приміщення, що перебувають під охороною, а також з метою запобігання несанкціонованого проникнення в ці приміщення. Контроль над проходом співробітників на охоронювані території проводиться за допомогою спеціальних ідентифікаторів, до яких належать: кодонаборні панелі, безконтактні карти, біометричні считувачі ( для ідентифікації по голосу, сітківці ока або відбиткам пальців), які в сукупності з контролерами й считувачами управляють системою відкриття турнікетів, дверей, хвірток, шлюзів, шлагбаумів.

Системи контролю й управління доступом, включаючи шлагбаум, є сьогодні невід'ємною частиною будь-якої інтегрованої системи безпеки, даючи можливість регламентувати, обмежити, упорядкувати доступ у різні приміщення, фіксуючи при цьому всю інформацію про будь-які переміщення з метою її наступного використання.

Багатьма клієнтами установлення систем контролю доступу проводиться для того, щоб мати можливість фіксувати загальну кількість людей, які перебувають на об'єкті, місцезнаходження кожного з них, вести табельний облік кожного співробітника.

Правильно зроблений монтаж систем контролю доступу дозволяє виконувати безліч завдань. Складні системи включають один або кілька комп'ютерів, можуть контролювати ситуацію, при цьому ґрунтуючись на поточному часі, святкових днях, дні тижня.

Система складає протокол усіх подій – кількість проходів користувача через певні двері в певний час, спроби несанкціонованого доступу, доступ користувача в приміщення в неробочий час і т.д.

Після того, як установка систем контролю доступу зроблена, програмне забезпечення дає можливість одержувати різні види звітів про події, що відбувалися за певний час. Різні системи доступу можуть мати велику кількість додаткових функцій – таких, як захист об'єкта від несанкціонованого доступу в приміщення при передачі карти доступу, графічне відображення на моніторі комп'ютера загального плану охоронюваного об'єкта з повним відображенням усіх тривожних ситуацій, відеоспостереження і т.д.

Сьогодні можливо здійснити монтаж систем контролю доступу локальних і мережевих. Локальні управляють лише однієї певною точкою доступу (двері), не підключаючись до комп'ютера. А от мережеві дозволяють управляти безліччю точок, дають можливість розмежовувати доступ за часом, об'єктами, статусом, дозволяють дистанційно управляти точками доступу, контролювати й ураховувати робочий час, поєднувати кілька віддалених об'єктів в одну систему.

Гарна система контролю доступу допоможе розв'язати безліч завдань, забезпечити надійну охорону приміщення й сповістити про всі переміщення користувачів, що дуже актуально на сьогоднішній день, коли боротьба за доступ до інформації стає усе більш глобальною.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ В ОФІСІ

У вас окремий офіс, або ваша фірма розташовується в бізнес-центрі? У кожному разі вам варто подумати про установлення системи контролю доступу. Установлення вашої власної СКД в офісі переслідує відразу кілька цілей.

Економічність.
Разом з підвищеним рівнем безпеки й зручною системою контролю, обслуговування СКД не вимагає значних витрат, чому багато в чому сприяє мінімальне спрацювання устаткування при експлуатації.

Безпека.
Установлення системи контролю доступу в офісі дозволить значно скоротити витрати на охорону, а також у будь-який момент налаштувати час і зони доступу індивідуально для кожного працівника компанії або відвідувача. Наприклад, закрити допуск в офісні приміщення для всіх співробітників у неробочий час або обмежити число людей, що мають доступ у кабінет начальника, бухгалтерію або на склад.

Облік робочого часу.
Приклавши карту або брелок до считувача, співробітник відзначає початок робочого дня і його кінець, а також періоди відсутності в офісі. Відомості збираються й аналізуються; наприкінці звітного тижня або місяця один погляд на зведену таблицю дозволить моментально оцінити пунктуальність кожного працівника компанії. На ваше бажання можна враховувати або не враховувати обідні й інші перерви протягом дня, а також переміщення співробітників між відділами. Крім того, позначки на контрольних точках дозволять моментально визначити, де перебуває співробітник.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ НА ПРОХІДНИЙ

Для офісу, бізнес-центру або підприємства прохідна — винятково важливе місце. Як театр починається з вішалки, так і прохідна створює перше, важливе враження про організацію.

Якщо ви прагнете забезпечити безпеку й комфортний доступ для відвідувачів і співробітників — саме час замислитися про установлення сучасної системи контролю доступу.

Безпека.
Сучасні СКД, що працюють на безконтактних картах або брелоках, забезпечують високий рівень безпеки. Такий ключ неможливо підробити, як, наприклад, паперові пропуски. Зчитана інформація надходить на пульт охорони, не тільки фіксуючи прохід людини, але й дозволяючи при бажанні звірити його зі фотографією, що зберігається в базі даних.

Швидкість.
Разом з тим електронні ключі до мінімуму скорочують час перебування на прохідний. Пропускна швидкість прохідний критична для бізнес-центрів або підприємств, де в ранкові й вечірні «години пік» на входах і виходах накопичується велика кількість людей. Також можливо в будь-який момент миттєво дозволити або скасувати доступ будь-якої людини на охоронювану територію.

Ефективна робота охорони.
Використання безконтактних ключів полегшує життя вахтерам і охоронцям, дозволяючи не розпорошувати увагу. Немає необхідності причепливо вивчати пропуск кожного, хто входить: СКД виконує цю роботу автоматично й миттєво, дозволяючи персоналу охоронної служби зосередитися на більш важливих завданнях.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ НА ПАРКУВАННІ

Система контролю доступу на автостоянці — безперечно необхідний елемент. Саме безпека, забезпечена СКД, відрізняє автостоянку від уподобаного місця під вікнами будинку, офісу або підприємства.

Регульований допуск на охоронювану територію є порятунком від безлічі неприємностей. Установлення шлагбаума запобіжить проникненню на територію небажаних транспортних засобів. Це не тільки забезпечує безпеку, але й дозволяє зберегти паркувальне місце для транспорту, що дійсно має відношення до організації, поруч із якої розташована автостоянка.

Установка системи контролю доступу дозволить проконтролювати точний час знаходження на автостоянці кожного автомобіля, що особливо важливо для обліку, якщо паркування є платним. Реєстрація номерів також допомагає запобігати викраденням автомобілів.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ В ГОТЕЛІ

Як організований контроль доступу у вашому готелі? Якщо ви ще використовуєте звичайні механічні ключі для відкривання номерів і службових приміщень, то прийшов час подумати про установлення сучасної електронної системи контролю доступу. Такі системи мають ряд переваг, причому як для власника й персоналу готелю, так і для його гостей.

Безпека відвідувачів і їх майна.
На відміну від звичайного ключа, можна дозволити доступ у номер лише тому персоналу готелю, який дійсно має право там перебувати. А за допомогою автоматизованого обліку можливо точно визначити, хто й коли заходив у номер. Це допоможе провести оперативне розслідування в можливих неприємних ситуаціях. Також можна задати індивідуальний час доступу: наприклад, гості готелю можуть бути впевнені, що покоївка ввійде в номер для прибирання тільки в певний час.

Зручність.
Можливо відразу запрограмувати електронні ключі для цілої групи гостей. А прикласти карту або брелок до считувача набагато простіше, чим розбиратися з механічними замками — згадайте, як часом непросто звикнути до нового замка. Існують считувачі з більшим радіусом дії, які реагують на ключ за кілька метрів: при наближенні гостю до дверей вона розчиняється сама — не потрібно навіть діставати його з кишені.

Легка заміна ключа —
і знову безпека. Втрата або крадіжка електронного ключа не стане проблемою. Досить скасувати попередній ключ і завести новий. А це означає, що гість у найкоротший термін одержує заміну, при цьому будучи абсолютно певен, що ніхто не проникне в номер, використовуючи старий ключ.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ В ШКОЛІ

Система контролю доступу «Школа» спроектована спеціально для навчальних закладів.

Дана система безпеки запобіжить проникненню на територію школи небажаних відвідувачів і забезпечить підвищення дисципліни учнів.

Відправлення Sms-Повідомлень дозволяє батькам оперативно одержувати інформацію про відвідуваність дитини, його прогулах і запізненнях.

Безпека

Система пропуску працює з безконтактними картами. Кожній дитині й співробітникові оформляється унікальна картка-пропуск, підробити який неможливо. Система виключає подвійний прохід у школу по одній і тій же карті. Відеоідентифікація дозволяє порівняти людину, що приклала карту-пропуск до турнікета й фотографію з бази даних, яка з'являється на моніторі охоронця. Таким чином, виключається використання пропусків сторонніми людьми й досягається високий рівень безпеки.

Облік запізнень, прогулів і Sms-Повідомлення

Система веде облік приходів/відходів учня зі школи й автоматично відправляє батькам повідомлення. Тепер не потрібно хвилюватися, чи благополучно дійшла дитина до школи. У системі існують можливість задати розклад уроків для кожного учня; ураховувати пропуски по поважних причинах. Автоматизовані звіти дозволяють класному керівникові й батькам миттєво визначити всі прогули й запізнення учня й вжити своєчасних заходів.

Захист кабінетів і поверхів

За бажанням можна обладнати системою додаткового доступу блок молодших класів, кабінети керівництва й медика, учительську, лабораторії при кабінетах природничих наук, їдальню, спортзал. Відчинити двері в дані приміщення зовні зможуть тільки дозволені користувачі, приклавши карту до считувача. Вихід із приміщень вільний: досить буде нажати кнопку, розташовану поруч із дверною ручкою.

Надзвичайні ситуації

Поворотна секція «Антипаніка» забезпечить вільний прохід при виникненні надзвичайної ситуації. Додаткова комплектація спеціальними складними планками «Антипаніка» збільшує зону вільного виходу. Ці опції допоможуть евакуювати учнів і працівників школи, не створюючи товкучку біля турнікета при пожежі, погрозі теракту або виникненні іншої надзвичайної ситуації.

Система безпеки «Школа». Принцип дії

У вестибюлі навчального закладу встановлюється електронна прохідна. Індикація на табло прохідній інтуїтивно зрозуміла дитині й дозволяє визначити, дозволений або заборонений прохід через турнікет.

Для кожного учня й співробітника школи заводять електронні ключі-карти. У базу даних системи заносяться відомості про викладачів і учнів школи. При піднесенні карти до турнікета система зчитує інформацію з карти, відкриває турнікет для проходу або залишає його заблокованим. Якщо дитина забула пропуск вдома, охоронець за допомогою пульта ДУ може відкрити турнікет.

Усі події (входи, виходи, відкривання за допомогою пульта) фіксуються в пам'яті системи. Ці дані згодом можна переглянути на комп'ютері й скласти детальні звіти. При бажанні батьків за картою учня закріплюється номер телефону, на який будуть приходити Sms-Повідомлення.

 

 Монтаж пожежної сигналізації

Компанія « Аргус-Безпека» на підставі відповідної ліцензії МНС пропонує замкнений цикл послуг, який містить у собі:

 • проектування систем пожежної сигналізації;
 • узгодження з державними пожежними органами відповідної документації;
 • монтаж системи в строгій відповідності із проектною документацією;
 • здачу системи державному пожежному інспекторові з підписанням акту прийому до експлуатації.

Відповідно до законодавства України, усі об'єкти нежитлового фонду повинні бути обладнані системами пожежної сигналізації. На жаль, багато з людей усвідомлюють життєву необхідність пожежної сигналізації тільки після того, як відбулося непоправне – пожежа. Відповідальний хазяїн повинен вчитися на помилках інших, а ми Вам допоможемо уникнути таких помилок. Наша компанія, на підставі відповідної ліцензії МНС, пропонує повний комплекс послуг із забезпечення об'єктів системами пожежної сигналізації й оповіщення при пожежі.

Що дає установлення пожежної сигналізації й оповіщення?

 • можливість експлуатувати приміщення будівлі без порушення законодавства України;
 • своєчасне оповіщення про загоряння;
 • виїзд пожежної бригади при загорянні.

pozh1

Необхідні вимоги

Пожежна сигналізація - одна з деяких систем безпеки, в побудові якої від замовника мало що залежить. Обладнання об'єктів пожежною сигналізацією строго регламентується МНС України на законодавчому рівні.

Об'єкт не буде введений в експлуатацію, якщо він не обладнаний пожежною сигналізацією з відповідною документацією:

 • затверджений проект у МНС
 • акт пуско-налагодження встаткування
 • договір на технічне обслуговування
 • акт введення в експлуатацію

Устаткування сигналізації повинне мати сертифікат відповідності нормам ДержПожНагляду (ДПН), змонтоване згідно будівельних норм ДБН, а сама система сигналізації підключена на пульт централізованого спостереження МНС.

Монтаж пожежної сигналізації, розробку проекту, обслуговування можуть проводити тільки компанії, що мають ліцензію МНС на даний вид діяльності. Крім того, щорічно такі організації проходять перевірку на відповідність ліцензійним вимогам: інспекторами ДПН перевіряються об'єкти, які обладнала пожежною сигналізацією компанія, що перевіряється, якість їх технічного обслуговування, наявність усіх необхідних документів.

Вибір підрядника

Усе це, на перший погляд, здасться складним, але все, що потрібно від замовника з перерахованого - вибір надійного підрядника. Саме від досвіду й компетенції підрядної організації, її стабільності й вазі на ринку даних послуг залежить обсяг турбот і витрат, які несе замовник у ході проектування й монтажу, а потім і в процесі експлуатації пожежної сигналізації. Адже на плечі підрядника лягають усі перераховані вище турботи, а його помилки можуть принести чимало проблем і витрат замовникові.

Наша компанія більше 4-х років займається забезпеченням комерційних і житлових об'єктів системами пожежної сигналізації. За роки роботи в даній сфері безпеки нами накопичений великий досвід і налагоджено чітку взаємодію з державними органами пожежного нагляду. За роки експлуатації змонтовані нами системи пожежної сигналізації неодноразово вберігали майно наших замовників від виникаючих пожеж.

pozh2

Вартість

Впливати на вартість (вибирати тип устаткування і його кількість) замовник не має можливості. Зате підрядна організація, маючи досвід у проектуванні, може раціонально використовувати обладнання, не порушуючи норм, тим самим помітно знизити витрати замовника.

Слід розуміти, що кінцева сукупна вартість пожежної сигналізації залежить від безлічі факторів і характеристик об'єкта.

Як замовити

Точну ціну й професійну консультацію Ви можете одержати, оформивши заявку на безкоштовний виклик нашого інженера.

За результатами обстеження об'єкта буде складена комерційна пропозиція. Далі - укладання договору й виконання проектних і монтажних робіт. У підсумку Ви одержуєте якісну, готову до експлуатації систему пожежної сигналізації.

 

 

Установлення систем відеоспостереження

Ми виконуємо роботи з установлення систем відеоспостереження на об'єкти будь-якого ступеня складності.
Досвід наших фахівців, що виконують монтаж елементів системи відеоспостереження, обчислюється роками, що дозволяє нам затверджувати, що ми виконуємо свою роботу на відмінно!

vid1

Кожна система відеоспостереження складається з декількох основних компонентів. Це, у першу чергу, камери відеоспостереження, які знімають картинку й передають її на наступний елемент системи - відеореєстратор, який записує отримане з камер відеоспостереження зображення на жорсткий диск. Наступним елементом системи є монітор, на який виводяться зображення з камер спостереження оброблені перед цим відеореєстратором. Найчастіше в систему відеоспостереження, що встановлюється в будинках, входить також і установлення відеодомофону з електронним замком, що дозволяє бачити, хто прийшов і, не утрудняючи себе, впустити його в будинок, скориставшись електронним замком.

Обслуговування систем відеоспостереження

Обслуговуванням систем відеоспостереження є періодичний контроль стану системи й відновлення або ж ремонт модулів, що входять у систему. Камери спостереження, особливо це стосується вуличних, потребують обслуговування термокожухів, об'єктивів - усунення забруднення стекол і оптики. В агресивних умовах експлуатації крайню важливість має постійний контроль вищевказаних елементів відеокамер, тому як навіть незначне забруднення камер сильно погіршує якість зображення, одержуваного з них. У випадку відеореєстраторів, необхідний догляд за внутрішніми частинами й елементами системи охолодження від пилу ~ 1 раз в 3-6 місяців. Кабельні магістралі найчастіше не вимагають обслуговування, однак якщо відбудеться обрив магістралі за форс-мажорних обставин або спланованої диверсії, може знадобитися часткова або ж повна заміна кабельних магістралей.

Навіщо потрібно відеоспостереження?

Монтаж камер спостереження в торговельних і виставочних приміщеннях дозволить запобігти спробам крадіжки. Вуличні або зовнішні камери відеоспостереження дадуть Вам можливість контролювати, що відбувається за границями об'єкта. Нічні системи спостереження забезпечують надійний контроль над охоронюваним об'єктом у нічний час доби. Поворотні й швидкісні камери дозволяють оперативно простежити за переміщеннями підозрілих осіб, що перебувають поблизу об'єкта, за яким ведеться спостереження.

Використання камер для спостереження обходиться набагато дешевше, чим використання охоронців. При багаторазовому поліпшенні якості роботи системи відеоспостереження й контролю не піддані утомі, хворобі й багатьом іншим людським слабкостям.

Установлення домофонів і відеодомофонів

vid2

Ми виконуємо роботи з установки домофонів і відеодомофонів у квартири, офіси, приватні будинки, житлові будинки й об'єкти виробництва.

Домофонна система складається із двох основних компонентів: це визовна панель із відеокамерою(якщо використовується відеодомофон) і сам домофон. Ви для себе можете вибрати домофон з різноманітного асортименту представлених моделей, орієнтуючись на ціну й функціонал виробу. Саме велике поширення одержали відеодомофони COMMAX і Kenwei з найкращим співвідношенням ціна/якість. Відеодомофон може мати як чорно білий так і кольоровий монітор, може бути з переговорною трубкою або без неї. Також у деяких моделях домофонов є кнопка для відкриття електрозамка, якщо такий передбачений. Відеодомофон з ел. замком зручно використовувати в офісах, приватних будинках і на підприємствах, коли визовна панель домофона й сам домофон перебувають на достатній відстані один від одного.
Також відеодомофон може бути включений у комплексну систему відеоспостереження.

Як показує практика, установлення відеодомофонів не тільки підвищує безпеку, обмежуючи вхід у квартиру або на будь-який інший об'єкт, але й забезпечує необхідну конфіденційність і захист Вашого особистого простору. Це зручний і практичний пристрій зберігає Ваш душевний комфорт і допомагає в цивілізованому режимі уникати небажаних і неприємних зустрічей.

Останнім часом установлення відеодомофонів є досить затребуваною послугою. Можна спробувати зайнятися установленням домофону й самостійно, однак без спеціальних знань і досвіду тут ніяк не обійтися. По-перше, потрібно грамотно підійти до вибору необхідного встаткування. Справа в тому, що відеодомофон - це ціла система, що складається з декількох пристроїв, про що писалося вище, які потрібно підібрати так, щоб завдання було вирішено щонайкраще.

Система, яка забезпечує роботу відеодомофону в індивідуальній квартирі, може кардинально відрізнятися від системи для офісу або іншого об'єкта. У кожному конкретному випадку використовується свій набір устаткування, і краще, якщо підбором цього встаткування для системи буде займатися фахівець, що розбирається в цьому. Крім індивідуальних домофонів є також і системи, які організують роботу домофонів відразу в декількох абонентів, як наприклад, у квартирах одного будинку або ж у суміжних офісах.

 

Послуги з монтажу охоронної сигналізації

Якісний монтаж охоронної сигналізації - коник нашої компанії. Замовивши сигналізацію "під ключ" у нас, Ви отримуєте:

 - Індивідуальний підхід. Купуючи монтаж охоронної сигналізації у нас, Вам не потрібно буде вникати в специфіку роботи охоронного обладнання! Вам достатньо описати результат, який Ви хочете отримати. Ми виконуємо монтаж охоронної сигналізації будь-якої складності. Ви зробили ремонт, і не хочете псувати стіни проводами? Вам потрібна розгалужена охоронна система для офісного центру? Вам потрібна кнопка тривожної сигналізації? Звертайтеся до нас, і ми зробимо Вам пропозицію, від якої неможливо відмовитися! Адже крім широкого спектру технічних рішень, ми також запропонуємо Вам декілька цінових варіантів. Відповідно, Ви можете підібрати найбільш відповідне для Вас рішення і заплатити лише за ті функції, які Вам дійсно потрібні.

- Розумні ціни. Ми можемо запропонувати Вам відмінну ціну на комплексне рішення по захисту Вашого майна, при відмінній якості. У Вас може виникнути питання: «Чому монтаж охоронної сигналізації у Вас дешевше ніж у інших?» Невисока вартість досягається завдяки тому, що ми є виробниками обладнання і монтажною організацією в одній особі. Ми встановлюємо обладнання, яке виробляємо самі, в той час, як більшість монтажних організацій перекуповує сигналізації у українських посередників. Менше ланок у ланцюжку - нижче вартість!

- Гарантію 12 місяців. На обладнані нами об'єкти, ми даємо гарантію. Причому гарантію комплексну - як на обладнання так і на монтаж. Це означає, що якщо на протязі року тривожна сигналізація дає збій або у Вас виникають з нею якісь проблеми, наші фахівці безкоштовно виїдуть до Вас, і на протязі 24х годин усунуть їх абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Подібна оперативність досягається за рахунок наявності власного сервісного центру.

Для того, щоб полегшити Вам вибір охоронної системи, ми структурували послуги за категоріями на нашому сайті в розділах:

Це дозволить Вам ознайомитися з порядком цін на комплексні рішення і краще зрозуміти, яка саме тривожна сигналізація повинна забезпечувати безпеку Вашого об'єкта. Звертаємо увагу, це всього лише приклади, для того, щоб Ви могли побачити порядок цін. Точну вартість по кожному конкретному будинку, квартирі, дачі ми визначаємо лише після предметного спілкування з Вами і виїзду нашого експерта на Ваш об'єкт. При цьому, платити за оцінку вартості робіт Вам не доведеться! Виїзд нашого фахівця для оцінки вартості комплексного вирішення - БЕЗКОШТОВНИЙ!


Brown Blue Orange