Ви тут: Головна Монтаж Офіс

office1 Охоронна сигналізація для офісу.

Наша компанія встановлює сигналізації під ключ для будь-якого типу комерційних об'єктів: офісів, складів, магазинів, банків. Повноцінна охорона стаціонарних об'єктів передбачає установку охоронної сигналізації - найважливішого елемента захисту будь-якого бізнесу. Адже саме даний засіб безпеки захистить Ваш склад, офіс, магазин від крадіжки товарів, обладнання, комерційної інформації. Наша компанія здійснює роботи будь-якої складності з установки комплексних охоронних рішень. Купуючи сигналізацію у нас, Ви отримуєте гарантовано низькі ціни, гарантію на комплексне вирішення і звичайно ж індивідуальний підхід. Згідно політики нашої компанії, ми завжди прагнемо зробити клієнту найбільш вигідну для нього пропозицію. Завдяки тому, що ми самі виробляємо все обладнання, ми можемо встановити сигналізацію дешевше ніж інші компанії. C нами організація охорони об'єктів ставати доступнішим! Вартість сигналізації залежить від:

- Тип сигналізації. На сьогоднішній охорона підприємств здійснюється за рахунок 2-х видів охоронних сигналізацій: автономної і пультової. Автономна сигналізація для офісу - сигналізація з GSM дзвоном. При вторгненні злодіїв, така сигналізація включить сирену і сповістить Вас або Ваших відповідальних співробітників SMS повідомленням. Автономна сигналізація з GSM дзвоном найчастіше встановлюється в ларьках, магазинах, невеликих офісах. Другий тип - пультова система з телефонним і / або GSM дзвоном. У разі спрацювання тривоги на Ваш об'єкт прибудуть співробітники державної або приватної служби охорони. Така охорона приміщень найбільш еффектівна.Но і ціна її значно вище попереднього варіанту. Крім одноразового платежу за монтаж самого пристрою сигналізації, Вам потрібно буде щомісяця оплачувати послуги охоронної фірми. Вартість комплексного рішення починається від $ 400, щомісячна абонентська плата - від 200 грн.

- Складність об'єкта. Чим більше офісне приміщення - тим більше обладнання потрібно встановити, щоб захистити Ваш об'єкт і що у ньому майно. Також не останню роль відіграє місце розташування об'єкта. Припустимо, якщо у Вас магазин з вітриною, що знаходиться на першому поверсі, то тільки захист стекол обійдеться Вам в $ 150-300. Тоді як охорона приміщень офісу, розташованого на 4-му поверсі офісного центру, зажадає установку мінімального набору обладнання.

- Необхідність захисту навколишнього території. Визначтеся, чи необхідно Вам захищати навколишню територію чи ні. У разі якщо охорона підприємства передбачає забезпечення безпеки навколишньої території, вартість її повишаеться. А все тому, що датчики, використовувані поза приміщенням, тобто вуличні, набагато складніше і дорожче, ніж ті, які пріменяються всередині приміщень. Так наприклад, ціна вуличного датчика руху складе порядку $ 30-60. Тоді як датчик руху застосовуваний в приміщенні з аналогічними характеристиками - $ 10-15. Установка охоронної системи на вулиці також має свої особливості.


Brown Blue Orange