Ви тут: Головна Монтаж Будинок

domОхоронна сигналізація для заміського будинку, дачі

У наш час, коли заміські будинки і дачі все частіше стають жертвами злодіїв, охорона будинку ставати все більш актуальною. Встановлена охоронна сигналізація для дому дозволить звести нанівець банальні причини грабежів заміського житла: віддаленість від жвавих вулиць, відсутність сусідів, тривала відсутність господаря в будинку. Якісна охорона будинку - запорука збереження Вашого майна і спокійного життя.
Як правило, в особняках грабіжників цікавить побутова техніка, коштовності, гроші. Ними займаються в основному професіонали. Що стосується дач, то вони нерідко стають жертвами простих бомжів. У будь-якому випадку, незалежно від того, володієте Ви осібно або скромною дачею, Ваше майно потребує захисту, і ідеальним рішенням цього завдання є сигналізація для дому. Охорона будинку - це важливий елемент у комплексі робіт з облаштування вашого домашнього вогнища. Довіряти її потрібно тільки професіоналам. Якщо Вам потрібна охоронна сигналізація для дачі, будинки, сигналізація для гаража - Ви потрапили за адресою! Замовивши захист Вашого будинку у нас, Ви отримаєте оптимальне комплексне рішення. Ми виконуємо роботи як по Харкову, так і по Харківській області. При цьому, наші ціни приємно Вас порадують. Для того, щоб Ви могли прицінитися, ми пропонуємо Вам ознайомитися з короткою інформацією про формування прайсів на охоронні системи. На ціну впливають такі чинники:

- Тип сигналізації.На сьогоднішній день охорона будинків грунтується на охоронних системах наступних типів: автономна і пультова. Автономна сигналізація для дому - сигналізація з GSM дзвоном. При вторгненні злодіїв, така сигналізація сповістить Вас SMS і включить сирену. Вартість даної сигналізації разом з монтажем від $ 300. Сигналізація з GSM дзвоном найчастіше купують дачники. Адже рідко хто залишає цінні речі на зиму на дачі. Важливіше знати, що на дачі щось не так: розбили скло, зламали двері. Другий тип - пультова система з телефонним (проводовим) та / або GSM дзвоном. Після тривоги даної сигналізації до Вашої оселі прибудуть співробітники державної або приватної служби охорони. Крім одноразового платежу за установку пультової сигналізації для будинку, Вам також буде необхідно щомісяця оплачувати послуги охоронної фірми. Вартість комплексного рішення починається від $ 400, щомісячна абонентська плата - від 300 грн.

Крім датчиків, що виконують охоронні функції в систему за бажанням замовника можуть бути підключені також датчики затоплення та загазованості, що забезпечить додаткову безпеку Вашої оселі, а Вам відчуття спокою і впевненості у завтрашньому дні.

- Розміри будинку.Чим більше будинок - тим більше обладнання необхідно для того, щоб захистити Ваше майно. Наприклад, базова вартість сигналізації для будинку з GSM дзвоном при захисті однієї кімнати близько $ 350, а 3-х кімнат доходить до - $ 400-600. З цього, якщо Ви хочете заощадити, то для Вас важливо визначитися, скільки кімнат Вам необхідно захистити.

- Необхідність захисту навколишнього території. Визначтеся, чи необхідно Вам захищати навколишню територію чи ні. Наявність / відсутність охорони двору дуже сильно впливає на вартість сигналізації. Справа в тому, що датчики, використовувані на вулиці набагато складніше і дорожче, ніж датчики використовуються всередині приміщень, відповідно охорона заміського будинку разом з прилеглою до нього територією коштуватиме дорожче. Наприклад, вуличний датчик руху коштує близько $ 30-60. Тоді як кімнатний з схожими характеристиками - $ 10-15. Монтаж охоронної сигналізації на вулиці теж не простий.


Brown Blue Orange