Ви тут: Головна Монтаж Відеонагляд

 

Установлення систем відеоспостереження

Ми виконуємо роботи з установлення систем відеоспостереження на об'єкти будь-якого ступеня складності.
Досвід наших фахівців, що виконують монтаж елементів системи відеоспостереження, обчислюється роками, що дозволяє нам затверджувати, що ми виконуємо свою роботу на відмінно!

vid1

Кожна система відеоспостереження складається з декількох основних компонентів. Це, у першу чергу, камери відеоспостереження, які знімають картинку й передають її на наступний елемент системи - відеореєстратор, який записує отримане з камер відеоспостереження зображення на жорсткий диск. Наступним елементом системи є монітор, на який виводяться зображення з камер спостереження оброблені перед цим відеореєстратором. Найчастіше в систему відеоспостереження, що встановлюється в будинках, входить також і установлення відеодомофону з електронним замком, що дозволяє бачити, хто прийшов і, не утрудняючи себе, впустити його в будинок, скориставшись електронним замком.

Обслуговування систем відеоспостереження

Обслуговуванням систем відеоспостереження є періодичний контроль стану системи й відновлення або ж ремонт модулів, що входять у систему. Камери спостереження, особливо це стосується вуличних, потребують обслуговування термокожухів, об'єктивів - усунення забруднення стекол і оптики. В агресивних умовах експлуатації крайню важливість має постійний контроль вищевказаних елементів відеокамер, тому як навіть незначне забруднення камер сильно погіршує якість зображення, одержуваного з них. У випадку відеореєстраторів, необхідний догляд за внутрішніми частинами й елементами системи охолодження від пилу ~ 1 раз в 3-6 місяців. Кабельні магістралі найчастіше не вимагають обслуговування, однак якщо відбудеться обрив магістралі за форс-мажорних обставин або спланованої диверсії, може знадобитися часткова або ж повна заміна кабельних магістралей.

Навіщо потрібно відеоспостереження?

Монтаж камер спостереження в торговельних і виставочних приміщеннях дозволить запобігти спробам крадіжки. Вуличні або зовнішні камери відеоспостереження дадуть Вам можливість контролювати, що відбувається за границями об'єкта. Нічні системи спостереження забезпечують надійний контроль над охоронюваним об'єктом у нічний час доби. Поворотні й швидкісні камери дозволяють оперативно простежити за переміщеннями підозрілих осіб, що перебувають поблизу об'єкта, за яким ведеться спостереження.

Використання камер для спостереження обходиться набагато дешевше, чим використання охоронців. При багаторазовому поліпшенні якості роботи системи відеоспостереження й контролю не піддані утомі, хворобі й багатьом іншим людським слабкостям.

Установлення домофонів і відеодомофонів

vid2

Ми виконуємо роботи з установки домофонів і відеодомофонів у квартири, офіси, приватні будинки, житлові будинки й об'єкти виробництва.

Домофонна система складається із двох основних компонентів: це визовна панель із відеокамерою(якщо використовується відеодомофон) і сам домофон. Ви для себе можете вибрати домофон з різноманітного асортименту представлених моделей, орієнтуючись на ціну й функціонал виробу. Саме велике поширення одержали відеодомофони COMMAX і Kenwei з найкращим співвідношенням ціна/якість. Відеодомофон може мати як чорно білий так і кольоровий монітор, може бути з переговорною трубкою або без неї. Також у деяких моделях домофонов є кнопка для відкриття електрозамка, якщо такий передбачений. Відеодомофон з ел. замком зручно використовувати в офісах, приватних будинках і на підприємствах, коли визовна панель домофона й сам домофон перебувають на достатній відстані один від одного.
Також відеодомофон може бути включений у комплексну систему відеоспостереження.

Як показує практика, установлення відеодомофонів не тільки підвищує безпеку, обмежуючи вхід у квартиру або на будь-який інший об'єкт, але й забезпечує необхідну конфіденційність і захист Вашого особистого простору. Це зручний і практичний пристрій зберігає Ваш душевний комфорт і допомагає в цивілізованому режимі уникати небажаних і неприємних зустрічей.

Останнім часом установлення відеодомофонів є досить затребуваною послугою. Можна спробувати зайнятися установленням домофону й самостійно, однак без спеціальних знань і досвіду тут ніяк не обійтися. По-перше, потрібно грамотно підійти до вибору необхідного встаткування. Справа в тому, що відеодомофон - це ціла система, що складається з декількох пристроїв, про що писалося вище, які потрібно підібрати так, щоб завдання було вирішено щонайкраще.

Система, яка забезпечує роботу відеодомофону в індивідуальній квартирі, може кардинально відрізнятися від системи для офісу або іншого об'єкта. У кожному конкретному випадку використовується свій набір устаткування, і краще, якщо підбором цього встаткування для системи буде займатися фахівець, що розбирається в цьому. Крім індивідуальних домофонів є також і системи, які організують роботу домофонів відразу в декількох абонентів, як наприклад, у квартирах одного будинку або ж у суміжних офісах.

 


Brown Blue Orange