Ви тут: Головна Статті Безпека-2012

Наші реквізити:
 61202, м.Харків, 
вул. Цілиноградська, 22/39

tech
Тел. 050-327-66-86

Відділ продажів: 
Тел. / факс 057 - 715-30-80 
Тел. 050-400-32-59

Технічний відділ:
Тел. 057-715-30-80

Бухгалтерія:
Тел. 057-715-30-80
Тел. 050-302-18-60

Монтажне управління:
Тел. 095-081-21-39

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтегрована система безпеки від компаніі «Аргус-Інформ»

Напередодні виставки «Безпека-2012» наша компанія розповідає читачам журналу "Бізнес і безпека" про лінійку продукції охоронного призначення, представляючи новинки і перевірені часом рішення вітчизняного виробника.

Весь спектр виробленого ТОВ «Аргус-Інформ» об'єктового устаткування з короткими технічними характеристиками представлений в табл. 1.

Таблица 1

ППК

Версія прошивки

Канали передачі

Кількість груп

Кількість шлейфів

Кількість підключуємих розширювачей

Дод. обладнання

Грифон АІ49.01-02М

12.0.Х

GSM,GPRS

1

2(4)

 

Touch Memory GR-1

(GKBD-32)

Грифон АІ49.01-02МЕ

12.0.Х

GSM,GPRS, Ethernet

1

2(4)

 

Touch Memory GR-1

(GKBD-32)

Грифон АІ49.01-03Р (Розширювач)

 

9.0.Х

Подключается только к Грифон АІ49.01-03КМ вер.9.0.Х

8

 

GKBD-32

Пристрій сполучення об'єктове ПСО АІ49.01-01

 

Встановлюється в будь який автодозвоний ППК.

     

 

Слід зазначити, що всі прилади, що працюють в каналі GPRS можуть працювати як в корпоративній мережі GSM (використовуючи надається оператором зв'язку VPN), так і передаючи інформацію на наземні канали зв'язку, у разі якщо пультова організація використовує загальнодоступні статичні IP-адреси.02ME

Новинкою цього року є прилад малої ємності серії «Грифон AI49.01-02ХХ». Це пристрій призначений для малих об'єктів (невеликі квартири, гаражі тощо), а також у разі якщо на об'єкті необхідна установка тільки тривожної кнопки. Залежно від устаткування, яке застосовується для постановки / зняття, кількість шлейфів може бути різним, і в найдешевшому варіанті, використовуючи Touch Memory GR-1 дорівнює двом. Використовуючи виносну клавіатуру GKBD-32 можливо задіяти додатково два клавіатурних шлейфу. Прилади даної серії випускаються в пластиковому корпусі IP44 розмірами всього 175 * 125 * 55 мм з вбудованим імпульсним джерелом живлення і місцем під встановлення акумулятора 1,2 А/ч.

Для більшості пультових організацій основною проблемою є труднощі з підключенням на свій ПЦС «мігруючих» об'єктів. Адже кожен виробник орієнтує свою об'єктове устаткування для роботи на свій же ПЦС. Тому доводиться або йти на додаткові витрати, пов'язані із заміною об'єктового устаткування, або використовувати не всі його можливості, або використовувати дорожчі і менш надійні канали зв'язку. Сьогодні на ринку пультового обладнання України більшість вже експлуатованих ПЦС підтримують роботу з автодозвону приладами в протоколі Sur-Guard (наприклад - Фенікс, Міст з приймачем ПАКТ-2 тощо). Це властивість і було покладено в основу розробки трансивера «Грифон-VGT».Transiver_face

Цей пристрій може використовуватися для підключення на існуючий ПЦС іншого (не "Аргус-Інформ») виробника об'єктової лінійки приладів «Грифон» по каналах GSM, GPRS, Ethernet використовуючи протоколи «Грифон-01, 02, 03, 04». Таке підключення забезпечує надійне взаємодія об'єктового і пультового обладнання (все обладнання одного виробника, працює в заводських установках і внутрішніх протоколах), при цьому не вимагаючи окремого робочого місця оператора з програмним забезпеченням АСПТ «Грифон» - а це економія не тільки на персональному комп'ютері, але і на навчанні окремого оператора, його заробітної плати.

Трансивер може працювати в наступнихих режимах:

  1. Режим «GSM» - прийом сповіщень в протоколах «Грифон-01», «Грифон-02», «Грифон-03», «Грифон-04» і передача підтвердження про прийом по мовному каналу GSM. У протоколах «Грифон-03», «Грифон-04» в одному з'єднанні може передаватися до 4 (за наявності) тривожних сповіщень, при цьому в разі прийому без помилок пультове обладнання видає підтвердження про прийом на кожне отримане повідомлення. Протокол «Грифон-01» призначений для роботи з ПЦС, на яких підтвердженням прийому є розрив з'єднання з боку ПЦС.
  1. Режим «GPRS» - прийом сповіщень у форматі протоколу Contact ID і передача підтвердження про прийом по каналу GPRS як у приватній віртуальної мережі (VPN), так і в глобальній мережі Internet.
  1. Режим «TEST» - прийом періодичних сповіщень про працездатність об'єктового устаткування і передача підтвердження про прийом по каналу GSM. При цьому такий режим роботи безкоштовний для ПЦС і дозволяє звільнити основний канал GSM для прийому тільки тривожних сповіщень.
  1. Режим «LAN» - прийом сповіщень у форматі протоколу Contact ID і передача підтвердження про прийом по ЛВС і (або) Internet.

Трансівер підключається на порт ПК кабелем USB-AB. Кількість підключаються трансиверів обмежена кількістю СОМ-портів, які обслуговує ПЗ ПЦС.

Відмінною особливістю трансивера «Грифон-VGT» є наявність рідкокристалічного екрана, на якому, у разі відсутності зв'язку трансивер-ПЦС відображаються надійшли повідомлення, таким чином дозволяючи оператору приймати події з об'єктів у випадку, наприклад, виходу пультового ПК з ладу.

На базі трансивера «Грифон-VGT», використовуючи ПЗ АСПТ «Грифон», можлива побудова ПЦС «Грифон», при цьому трансивер може бути підключений використовуючи локальну мережу, таким чином число підключаються до одного робочого місця оператора трансиверів практично не обмежена.

На існуючих ПЦС на базі АСПТ «Грифон» розширення можливе як встановленням додаткових плат у блок УСП, так і використовуючи трансивер.Trans_shema_1

 

 
   

 

 


Brown Blue Orange